fudbal

FK Poreč iz Donjeg Milanovca i FK Đerdap iz Golupca ovog vikenda se sa gostovanja vraćaju bez bodova.

FK Poreč je u Donjoj Beloj Reci bio na dobrom putu da savlada FK Nemetale, sa vodstvom od 0:1 na poluvremenu. U nastavku utakmice dolazi do preokreta i na kraju pobedu odnosi domaćin ukupnim rezultatom 2:1. Treba pomenuti da je domaćoj ekipi svirano tri penala, od kojih je dva uspeo da odbrani raspoloženi Dimitrije Đorđević. Strelac za ekipu Poreča bio je Darko Danilović. Ishod ove utakmice smestio je ekipu iz Donjeg Milanovca na 14. mesto tabele Borske okružne lige.

Stadion u Donjoj Beloj Reci

Fudbaleri FK Đerdapa doživeli su debakl na gostovanju Pomoravlju 1946 iz Vlaškog Dola, gde su poraženi rezultatom 5:0. Bezidejni Golupčani nisu uspeli da se suprotstave ekipi koja juri najviši plasman i koja je trenutno samo na bod zaostatka od prvoplasirane ekipe. Posle ovog poraza klub iz Golupca zauzima 11. mesto u Zoni Podunavsko-šumadijskoj.

Sledećeg vikenda naše ekipe očekuju utakmice 14, odnosno 15. kola ranga takmičenja u kojima učestvuju. Informacije o njima očekujte na našem portalu.